Cudownych Świąt !

Kochani…

Święta Bożego Narodzenia, to czas szczególny : czas radości i rodzinnego ciepła, czas dawania i otrzymywania. To okazja, żeby pobyć z bliskimi, z którymi już dawno nie rozmawialiśmy tak naprawdę od serca.

Niech Świąteczne przygotowania wprawią Was w radosny i jednocześnie uroczysty nastrój. Celebrujcie tradycję, pielęgnujcie stare obyczaje, wypatrujcie pierwszej gwiazdki na niebie… Wszystkie codzienne troski i sprawy niech odpłyną Wam gdzieś w dal.Sprawiajcie radość tym, których kochacie.
Bądźmy dla siebie i innych lepsi i bardziej wyrozumiali a Boże Narodzenie jest najlepszą okazją do wyrażenia swoich uczuć. Powróćmy pamięcią do Świąt naszego dzieciństwa… Przypomnijmy sobie smak świątecznych potraw, blask choinki, radość z prezentów… I jak co roku odkryjmy na nowo niezwykłą atmosferę Bożego Narodzenia.
Przecież każdy z nas ma na tyle dużą dłoń,
że może z niej uczynić Betlejem.
Każdy z nas ma na tyle ciepłe serce,
że może przyjąć nowo narodzoną miłość.
Do tego wystarczy tylko wiara, a nadzieja i miłość przyjdą same….

Życzymy Wam kochani i Waszym bliskim zdrowych, ciepłych, pełnych radości Świąt ! Niech będą czasem dawania i otrzymywania… wyrazów miłości !
Niech światło nadziei ogrzeje Was swoim blaskiem, by dać siłę do przezwyciężania trosk dnia codziennego…
Niech w waszych domach zagości na stałe cisza i szczęście… Życzę Wam wszystkim by Święta Bożego Narodzenia przyniosły Wam też ukojenie, wyciszenie i siłę niezłomną. Niech dobry Bóg namaluje szczęście na Waszych twarzach i w sercach Waszych w ten jakże magiczny czas….. Niech miłość dotyka Was delikatnie ale zawsze i wszędzie…Jest bowiem najsilniejszym orężem do walki ze wszystkim i o wszystko !!!

Jesteście w naszych myślach i sercach na zawsze…
To dzięki Waszej ogromnej dobroci nasze Święta będą owiane atmosferą magii…
Dzieląc się z Wami opłatkiem… dziękujemy i prosimy, pozostańcie z nami….
Cudownych Świąt Kochani !!!1-_DSC8725 1-_DSC8729 1-_DSC8732 1-_DSC8655 1-_DSC8672 1-_DSC8660